Madeleine Pyk Stockholm
2015-11-10
340947
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Stockholm", signerad M Pyk, 193/250, färglitografi, bladmått ca 53x57 cm, oramad