Glasfrukter
2015-11-10
340942
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNEL SAHLIN, frukter, 5 st, glas, Kosta Boda, signerade, 9-20 cm
Nagg