Täbriz
2015-11-12
340939
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ORIENTMATTA, Tabriz, antik/semiantik, ca 300x217 cm
Slitage, langetteringskador, saknar fransar, senare langettering