Spegel nyrokoko
2015-11-10
340923
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGEL, nyrokoko, 1800-talets slut, förgylld, dekor i pastellage, 79x95 cm
Förgyllning med slitage, smärre skador