Dosor emalj
2015-11-10
340880
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DOSOR, 6 st, emaljarbeten, 1700/1800-tal, med motiv av blommor, längd ca 4,5-8 cm
Skador