Saltkar
2015-11-09
340759
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SALTKAR, 1 par, porslin, Kina, famille rose, 1700-tal, dekor i emaljfärger, höjd 5 cm
en fot lagad, nagg