Cigarettetui silver
2015-11-09
340757
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
C.G. HALLBERG, cigarettetui, silver, med kedja, med tändplånsbehållare, graverad "Bror Munck Tillönskas en god Jul af "Klipp" och hans egare 1894, Reinhold von Essen", längd 9,5 cm, stämplad C G Hallberg Stockholm 1892, vikt ca 160 g
Snöre med skador