Relief gips
2015-11-08
340727
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stråkkvartett, bemålad gips, ca 23 x 47 cm
Lagningar