Roland Kempe oljemålning
2015-11-08
340718
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND KEMPE (1907-1991): Andalusien, signerad och daterad Roland Kempe -34, olja på pannå, ca 23 x 35 cm
UTSTÄLLD: Estrid Ericsons Samling auknr 310, Scan Art, Sthlm Juni 1983