Anders Palmér oljemålning
2015-11-08
340707
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ANDERS PALMÉR (född 1958): Riddarholmen, signerad Palmér, olja på duk, ca 85x140 cm