Kuverttallrikar
2015-11-08
340563
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KUVERTTALLRIKAR, 12 st, nysilver, England, 1900-tal, med godronnerad dekor vid brätten, diameter ca 30 cm
Bruksslitage