Sven Lidberg handkolorerad färglitografi
2015-11-08
340543
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SVEN LIDBERG (född 1944): "Södermalm", signerad Sven Lidberg, 125/250, handkolorerad färglitografi, ca 58 x 46 cm, enhändigt tillverkad och bemålad ram