Sven Olof Ehren färglitografi
2015-11-07
340535
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Gallerian-Stockholm, signerad och daterad Sven Olof Ehren 80, pt, färglitografi, ca 44,5x59,5 cm