Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv av kvinna i dok, olja på duk, ca 39x30 cm
Vågig duk
340478
2015-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här