Tysk skola ca 1720 Sankt Hieronymus
2015-11-07
340449
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TYSK SKOLA (ca 1720): Sankt Hieronymus, olja på duk, 29,5 x23 cm
Krackeleringar