Lars Tärning stilleben
2015-11-11
340394
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med körsbär signerad och daterad Lars Tärning -14, skiktmåleri på pannå, 14 x 34 cm