Angelica Wiik
2015-11-07
340379
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), "Badnymf", signerad Angelica Wiik, 254/290, färglitografi med glitter, ca 61x42 cm, oramad