Skrivbord 1950-tal
2015-11-06
340201
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKRIVBORD, 1950-tal, skiva och hurtsdel i teak, grålackerade metallben, höjd ca 75, 125x60 cm
Slitage, skivan med repor, hurtsdel med fanérskador