Margaret Lewczuk olja på duk
2015-11-11
340137
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MARGARET LEWCZUK (USA, född 1952), The Double, signerad M. Lewczuk, olja på duk, 36x28 cm
Krackelyrer