Oidentifierad konstnär Sofia kyrka
2015-11-06
340120
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Motiv med Sofia kyrka, monomgramsignerad och daterad - 34, olja på pannå, 60 x 51 cm