Kopp med fat Kina
2015-11-15
340098
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KOPP med FAT, 2 st., Kina, 17/1800-tal, höjd 4,5-5 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Nagg