Fat urna och vas
2015-11-15
340097
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, 2 st., URNA, VAS, porslin, Kina, 1800-tal, diameter 18,5, höjd 19-32 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Lagningar, skador