Bordslampfot Italien
2015-11-06
340080
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1960/70-tal, Italien, dekor i grönt med meanderbord, höjd utan skärm 47 cm
Nagg och fotringsnagg