Ejnar Johansen oljemålning
2015-11-06
340056
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EJNAR JOHANSEN (Danmark, 1893-1965): Gatubild, monogramsignerad och daterad 34, olja på duk, ca 60x75 cm
Dukskada