Akke Hugh Malmeström oljemålning
2015-11-06
340051
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AKKE HUGH MALMESTRÖM (1894-1968), stadsmotiv, signerad och daterad Akke Hugh Malmeström -20, olja på pannå, 49 x 62 cm