Bengt Lindström färglitografi
2015-11-06
340043
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström 1/100, färglitografi, ca 68x48 cm