Otto Neutschmann oljemålning
2015-11-06
340040
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OTTO NEUTSCHMANN (Tyskland, 1902-1985): Stormande hav, signerad, olja på duk, ca 60x80 cm