Klubbat för:
16 500 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
ALTARORNAMENT, 1 par, silver, Mongoliet, tidigt 1900-tal, 2 av 7 dyrbarheter, inläggningar av malakit och röd sten, höjd ca 26-27 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, bucklor
340033
2015-11-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner