Tallrikar Kina Qianlong
2015-11-06
340031
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, Qianlong (1736-95), dekor i underglasyr och emaljfärger, diameter 22 cm vardera
Skador, lagningar