Skulptur Nepal
2015-11-06
340027
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKULPTUR, brons, Nepal, 1900-tal, föreställande sittande gudom med barn, dekor med blå och röda glasinläggningar, höjd ca 38 cm
Slitage