Sybord nyrokoko
2015-11-06
340005
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SYBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, pelarfot, vanöt, höjd 73, 64x46 cm
Ytskador