Guena Rogozny oljemålning
2015-11-06
339995
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GUENA ROGOZNY (född 1948): Nordiska Museet, signerad Rogozny, daterad a tergo -08, olja på duk, ca 50 x 70, oramad