Värmefat tallrikar
2015-12-01
339981
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VÄRMEFAT, TALLRIKAR, 2+1, SKÅL, SKÅLFAT, porslin, Kina, 17/1800-tal, diameter 13-23 cm
Smärre kantnagg