Bordslampa
2015-11-05
339953
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPA, 1960-1970-tal, kromad stativ, vit plastskärm, höjd ca 75 cm
Smärre repor