Gunnar Hållander oljemålning
2015-11-05
339950
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR HÅLLANDER (1915-80): "Ask med rött äpple" 1964, signerad Hållander, daterad a tergo 1976, olja på duk, 15x21 cm