Oskar Bergman
2015-11-06
339916
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1963): Ek i aftonrodnad, signerad och daterad OSKAR BERGMAN 1924, akvarell, 30x44 cm