Orientmatta
2015-11-13
339829
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
ORIENTMATTA, Ersari, ca 248x310 cm
Slitage, kortsida tappar knutar, lagningar, delvis blekt