Taklampa Tecnolumen
2015-11-05
339825
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TECNOLUMEN, taklampa, 1900-talets andra hälft, kromad metall, diameter ca 30 cm
Bruksslitage