Charles Baptiste Schreiber
2015-11-05
339818
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CHARLES BAPTISTE SCHREIBER (1845-1903 Frankrike), tillskriven, gårdsmotiv medv höns, otydligt signerad, olja på duk, ca 54x 80 cm