Ante Karlsson-Stig olja
2015-11-05
339817
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ANTE KARLSSON-STIG (1885-1967): Bagdeforsen, signerad och daterad Ante Karlsson Stig 1931, olja på duk, 51x76 cm