Oidentifiead konstnär olja
2015-11-05
339809
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Väderkvarn med människor, signerad ? 1837, olja på duk, 28,5x37 cm
Krackelyrer