Bojan Kina
2015-11-07
339802
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOJAN med lock, Kina, porslin, 1800-tal, dekor med fågel och skrivtecken, höjd ca 20 cm, sockel av trä medföljer
Botten med kantnagg, lockknopp med mindre nagg