Monogramisten AH oljemålning
2015-11-05
339801
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MONOGRAMISTEN AH (1800-tal): Motiv av kvinna med utslaget hår, olja på duk, ca 25x19 cm
Smärre krackeleringar