Salvador Dali
2015-11-05
339800
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALVADOR DALI (1904-1989): Figurkomposition, signerad och numrerad Dali 27/250, 17,5x12,5 cm