Muggar imaridekor
2015-11-04
339761
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MUGGAR, 1 par, porslin, Kina, 1700-tal, Kina, Qianlong (1736-95), dekor i imari med motiv av landskap, höjd ca 15,5 cm
Lagningar