Angelica Wiik färglitografi
2015-11-04
339724
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Pont Neuf", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 58x42 cm,
oramad