Angelica Wiik
2015-11-04
339721
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Jazzklubb", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 55x30 cm