Pavel Kovalievski tuschteckning
2015-11-04
339679
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
PAVEL KOVALIEVSKI (1843-1903), Ridande kosacker i strid, tusch på papper, signerad och daterad P Kovalievski 1883, ca 22,5 x 30 cm
Fläckar, något gulnad