G F Rötig akvarell vildsvin
2015-11-04
339672
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GEORGES FRÉDÉRIC RÖTIG (1873-1961), Vildsvin vid bäck, akvarell, signerad G.F. Rötig, 20 x 25 cm