Charles Roka oljemålning
2015-11-04
339579
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Modell, signerad Roka, olja på duk, ca 80 x 64 cm